Svátek má: Liliana

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Celý svět může být vděčný za to,že je tu Putin,čína a další země východního bloku,kteří jsou zárukou že ta banda zadlužených blbců z USA kteří karachují a potřebují zase někde ukrást zem,tak jak ji před 240 lety ukradli indiánům,může jen prskat.
• Rusáky chtějí jen už největší zoufalci. těch řečí, jak zem ovládne zlatý rubl, jak zničí papírky dolary ,jak se s nim ibude obchodovat ,hlavně s ropou... a výsledek? NULA. NIC. Ruské kecy. A tak jen občas napíšou, že něco "chystají, plánují, připravují...
• Ta dohoda byla nejen Francií a Anglií, ale i se Stalinem,který se na nás taky vykašlal a raději válčil s Finskem,Pobaltím a s Hitlerem si rozdělil na půl Polsko a začal spolu s ním 2 světovou válku .Rusák byl vždycky ještě zákeřnější svině než byl Hitler!
• Ta dohoda byla nejen Francií a Anglií, ale i se Stalinem,který se na nás taky vykašlal a raději válčil s Finskem,Pobaltím a s Hitlerem si rozdělil na půl Polsko a začal spolu s ním 2 světovou válku.Rusák byl vždycky ještě zákeřnější svině než byl Hitler !
• Dubček se podle Zemana z Rusáků podělal, Sobotka byl podle Zemana zbabělec, když ale na Hrdinu Zemana polonahá Ukrajinka po pravdě půl metru od něj zařvala: Zeman je Putinova dě vka, tak se sám podělal strachem, kolem něj se šířil až neskutečný smrad....
• Taky pro to Putinovo vyhrozování atomem je na 900 USA základen v pohotovosti, a všechno je to namířeno na Moskvu , Kreml a okolí to bude pak jen jedna kilometr hluboká jáma přes celou Rus..
• Nikdo se nemůže rusům divit,jestliže amík zaútočí z evropy,že místa kde jsou amíci okamžite zničí.To že Putin jasně řekl,že při útoku začne ničit města i v USA je naprosto v pořádku,protože oni nás chtějí nastrčit abychom umírali za ně.
• Myslíte si,že to štvaní lidí proti sobě je normální? Všichni víme, že pár let po pádu SSSR za vlády ožralého Jelcyna se Rusové s Amíky kamarádili a sepisovali smlouvy o míru. Čím to,že najednou si vyhrožují atomovkami. Kdo koho vydírá a ohrožuje celý svět
• Každej kdo nemá hnědo v hlavě si přece od začátku musel uvědomovat,že jestliže si nechá na své území nasrat amíka a ten,aby se válka neděla u něj tak vystřelí s této základny,že rus ji zničí a odserou to lidé v tom státě kterej byla tak blbej.
• Chazarský žid Putin a chazar Medveděv jsou přece soudruzi přátelé Izraele a podporujelí jej viz nedávná prohlášení, nejste nahodou az moc bolševicko-estébácky pomýlení??
• Čt si to zase překrucuje.Putin varuje USA,že při jakémkoliv náznaku útoku na území ruska zničí jaderným úderem nejen základnu v té zemi která byla tak blbá a USA si tam nechala nasrat,ale i města v USA protože rusové ví odkud vítr fouká.
• Teď jsem se z čt 24 dozvěděl že nám (Evropě) Rusko vyhrožuje jaderným úderem.Jak to že nás o tom vláda neinformuje?!! ? Lump, agresor a vrah syrských dětí a bombardér syrských nemocnic.. Ruská diktátorská sviňka Putin zas vyhrožuje? ?
• Izraelci před pár dny rozbombardovali a zničili polovinu systémů S400, které na dluh u Putina zakoupili Syřané, zbytek stihnou znicit při dalším Iránskem dronu a zabili při náletu na stovku ruských žoldáků,TAK SE TO SOUDRUZI DĚLÁ a jakej byl Putin v Syrii
• Spojenci osvobodili Plzeň a pokračovali by dál, bez kradení a znásilňování a hlavně bez následné okupace jak to provedl SSSR - dočasně na věčné časy a nikdy jinak. Takže i bez rusů bychom četli ty vaše sračičky. ...!
• Neboj,dočkáš se,že nás rusko opět ochrání před židofašistickou bandou která nechce nic jiného než samostatnost našeho státu zničit a nás nahradit populací vzniklou smíšením s negramotnými čmoudy,která by ochotně a bez reptání pracovala na USA.
• Teď jsem se z čt 24 dozvěděl že nám (Evropě) Rusko vyhrožuje jaderným úderem.Jak to že nás o tom vláda neinformuje?!! ? Lump, agresor a vrah syrských dětí a bombardér syrských nemocnic .. Ruská agresorská sviňka Putin zas vyhrožuje? ?
• Velká většina umělců,herců,hereček,redaktorů a analytiků je závislá na pozvání do ČT a zařazení mezi "sponzorované." Proto musí tento hmyz čas od času "obětovat na oltář Stohoven" nějaký ten útok na prezidenta, Babiše nebo slušné ministry.
• To jsme to dopracovali, ti prokletí Američané si chtějí pořídit stejné a zrovna ty nejhorší zbraně hromadného ničení, jako už léta mají Rusové a všem okolním státům jimi jen vyhrožují řinčíc revanší s atomem !!!!!!
• naši zadrželi vudce Kurdu na tur. žádost? Tak to je naprostý hnus!!!!!!!30 mil národ má nárok na vlastní stát!!!!My bychom to měli chápat jako první, když je nás 10 mil.HNUS HNUS HNUS!
• Opravdu je soudruh ing.Zeman sám sebou už natolik nejistý,že potřebuje být ubezpečován o své neomylnosti devótním výtěrníkem tlustého střeva proruského a pročínského hownožrouta Soukupa,který se vydává za moderátora? Jen to potvrzuje de bilitu Zemana
• Díky pane Gorbačove, pane Reagane, pane Havle, pane Kocábe.....že Ivan se vrátil k Nataše, kam patří. A protože rus má okupaci sousedů zakódovánu v genech, je třeba naší důkladné výzbroje v rámci NATO s význačnou podporou USA.!!!.
• Nic než národ a nic než Vlast,však Zemana zajímá jen ten chlast! Na Hradě se mu přec dobře žije, proto chlastá, hulí, pikle kuje, špatně se mu sice leze, však do řiti Rusákům klidně vleze, a je přec nás soudruhů velitel,všech našich estébáčků Spussytel!
• Babiš má v Parlamentu většinu. Může proto bez problému odhlasovat dvakrát po sobě odmítnutí zprávy Rady pro ČT ( což jsou všechno zkorumpovaní Pizdíci) o výsledcích hospodaření ČT. Pokud někdo pochybuje o tom že v ČT kterou nikdo nekontroluje je bordel ..