Svátek má: Berta

Komentáře

1914 na Bělehrad! 1999 na Bělehrad! 2023 na Bělehrad???

Tentokrát si to rozhodně nenecháme ujít. V roce 1999 jsme jen mávali bombardérům NATO, kterým náš prezident požehnal.


Dnes to vypadá, že stejně jako v roce 14 naši dědové – pomašírujeme. Velikonoce oslavíme už doma, a pak, zase ve stopách našich dědů, vytáhneme na Rusa, protože přece: Česka fojak, dobra fojak, stále platí. Jen musíme doufat, že se Rusko do té doby nezhroutí samo dřív, než tam naši skvělí hoši a dívky dorazí. Podle posledních zpráv se už hroutí. Tak snad to ještě chvíli vydrží.

Některé naše političky s ministryní obrany se konečně dočkají opravdové války. Ne nějaké imaginární, kdy jediný kdo má nasazenu helmu, je premiér. Válka konečně udělá z každé kritiky vlády euro-zradu, a s euro-zrádci pěkně po novoevropsku zatočíme. Válka tak konečně sjednotí národ, což by se v míru nepodařilo. Rakušanova parta dohlédne na to, aby jednotu nikdo nenarušoval. EU pak jednotně oslaví vítězství nad RF, a ruku v ruce se pustí do obnovy nové kolonie USA v Evropě – Ukrajiny.Tato úžasná představa vytvořená pro nás snad všemi propagandisty a filmovými studii Západu má však svou zakázanou sestru. Tou je vize planety zbavená nejen lidí, ale většiny živých tvorů, až na nějaký hmyz. Radioaktivní stopa se s tou uhlíkovou nedá srovnat. Možná jsou i jiné nečekané cesty, které přes svou zahleděnost na náš pupek světa nevidíme. V každém případě bude rok 2023 zlomový jak pro nás, tak možná pro celý svět.  

Přeji všem, i těm, kteří přítomnost vidí v mnohem lepších barvách než já. Abychom to přežili s co nejmenšími ztrátami doufajíce, že všechno špatné může být pro něco dobré.

Karel Petřík  

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Karel Petřík 

12. září 2023
Jsme jen národem, který si zas neumí vládnout. Naší účastí v EU omlouváme politickou a hospodářskou destrukci naší země, ale svou neschopností najít a zvolit si politiky, kteří budou schopni prosazovat naše zájmy, jsme to vše sami zavinili.

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Karel Petřík 

5. září 2023
Před pár dny nám oznámila, ať se připravíme, tedy naše republika, na dlouhou válku s Ruskem, a masivní přesuny i pobyt vojsk NATO na našem území.

Slovní průjem lidovce Bartoška

Slovní průjem lidovce Bartoška

Karel Petřík 

29. srpna 2023
Tentokrát v nedělním dopoledním programu na TV PRIMA se na poslance z SPD mluvícího o snížení porodnosti, obrátil s otázkou: „ Jak spolu souvisí nákup letadel F35 a porodnost?“

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Karel Petřík 

22. srpna 2023
Setkání vlastenců mělo již tradičně velmi příjemnou atmosféru. Přednášky k palčivým problémům současnosti byly také tradičně velmi zajímavé a nutící k zamyšlení.

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

Karel Petřík 

13. srpna 2023
Někdo možná čekal větší rachot, ale i jedna kostka může strhnout lavinu.

Ukrajině – Věrni zůstaneme!??

Ukrajině – Věrni zůstaneme!??

Karel Petřík 

8. srpna 2023
Když z každé budovy, na které vlaje ukrajinská vlajka, odejde na Ukrajinu jeden náš odhodlaný občan nebo občanka, vytvoříme možná docela slušný oddíl.

Kdybyste měli na výběr, na post premiéra ČR byste zvolilli: