Svátek má: Běla

Regiony

Velikost textu:

Policejní instinkt se nemýlil. Hlídka zastavila auto plné překvapení

Policejní instinkt se nemýlil. Hlídka zastavila auto plné překvapení

Trefou do černého se v těchto dnech prezentovala komárovská hlídka. V centru Brna totiž pohotově zpozorovala podezřelou Fábii s propadlou převozovou značkou.

Škodovka kontrolovaná policisty.
23. října 2020 - 11:00

Neprodleně po zastavení si navíc policisté povšimli velice zvláštního řidičova chování, což poměrně brzo ozřejmil pozitivní test na drogy. S kolujícím pervitinem v žilách si očividně šofér příliš hlavu nelámal. Zdrogovaný hříšník totiž o řidičský průkaz kvůli drogám nepřišel poprvé.

Naposledy byl totiž za stejný prohřešek zastaven jen před několika málo dny. Oči policistů se zaměřili i na jeho povedeného spolujezdce. Ten si měl dokonce již několik dnů odpykávat trest ve vězení. Hlídka u něj navíc nalezla poměrně dobře uschovaná narkotika.


Bedlivé pozornosti policistů neušlo ani na zadních sedačkách rozmontované horské jízdní kolo s vybroušeným výrobním číslem. Pravý původ bicyklu tak nyní budou muset policisté teprve rozplést.

Povedenému řidiči tak nyní za jeho nezodpovědné chování hrozí, za trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky, až několikaletý pobyt za mřížemi.

(pšt, jihomoravskenovinky.cz, zdroj: Policie JMK)