Svátek má: Radomír

Politika

Velikost textu:

Slovenský poslanec: Tak jak je to? To nás od Rusů osvobodili Hitlerovci?

Slovenský poslanec: Tak jak je to? To nás od Rusů osvobodili Hitlerovci?

Při vší úctě k našim drahým západním miláčkům, oslavovat vítěze druhé světové války za účasti Německa a nepřítomnosti Ruska je fakt čiré šílenství, píše slovenský poslanec Luboš Blaha.

Adolf Hitler na Pražském hradě
10. června 2019 - 07:20

To nás v druhé světové válce osvobodili Němci? Osvobodili nás od sebe? Nebo jak?

Řekněte, jak tento nekonečný blábol napíšou přepisovači dějin do nových učebnic dějepisu? Jako, že stateční američtí vojáci po boku dobrotivých německých jednotek SS nás osvobodili od ruského fašismu?

Takto nějak se to budou učit naše děti? To jim už na Západě dočista přeskakuje ?!

Promiňte, ale toto je facka všem sovětským osvoboditelům, kterých ve válce zemřelo téměř 30 milionů. Pozvat Merkelovou a ne Putina? Haló!

Já chápu, že ruští vojáci se v Normandii nevylodili, protože za nás umírali na východní frontě - ale pokud v Portsmouthu měli být výlučně státníci ze zemí, které se podílely na operaci Overlord, tak co tam sakra dělala Merkelová?

To budeme teď předstírat, že v Normandii se vylodili i němečtí gestapáci? Ne, nevylodili!

Byli to oni, kdo jménem obludné fašistické / nacistické ideologie spustili válku. Byli to oni, proti komu jsme bojovali. Byli to oni, kdo zapříčinil nejpříšernější válku v evropských dějinách. Byli to oni, od koho nás osvobodila Rudá armáda.

A při vší úctě, Merkelová tam neměla co pohledávat. Nebo - pokud někdo chtěl vyjádřit gesto smíření, pak to mohl udělat jediným způsobem: zavolat Putina a kdyby on souhlasil, tak i Merkelovou.

To je jediná normální cesta, jak hledat historické smíření: zeptat se ruské strany, zda s takovým gestem souhlasí. Neboť jinak je to urážka všem obětem Rudé armády.

Přátelé, toto není jen izolovaná epizodka ani žádná veselá fotečka. Toto je symbol temné doby, ve které žijeme.

Plíživě se přepisují dějiny. V televizi už často slyšíme, že nás vlastně osvobodili Američané. O Rusech se nezapomene zmínit, jací jsou vlastně zlí a jaké měli geopolitické úmysly, jakoby Američané nikdy neřešili geopolitiku a osvobozovali Evropu z čisté dobroty srdce.


Čteme o srdcervoucích osudech amerických obětí, kterých byla hrstka v porovnání s neuvěřitelnou obětí Rusů a dalších sovětských národů.

Jménem smíření vysíláme srdíčkové signály Německu, no kopeme do našich osvoboditelů z Ruska. Přepisují se dějiny a gumují se z nich komunisté a Rudá armáda. Hanba!

Po roce 1945 se němečtí nacisté nerozplynuli do větru. Mnozí zůstali aktivní v německém či americkém veřejném životě. V tajných službách. V úřadech. Ve velkých firmách.

A mnozí se aktivizovali ve studené válce. V protiruské tažení. Rozsévali protiruské zlo a dnes sklízejí výsledky své práce.

Zdá se, že jsme fašismus ještě docela neporazili. A dokud budou ze Západu vysílány takové nechutné gesta, jaké vidíte na fotografii, tak ho tak brzy ani neporazíme.Postavme se proti přepisování dějin, přátelé! A čím více budou oni zpochybňovat Rudou armádu, tím více my musíme křičet, jaká je pravda. Jediná pravda. Historická pravda.

Osvobodili nás Sověti! Za mír vděčíme Ruské federaci. A bez komunistů bychom fašismus nikdy neporazili!

This is the truth! And you can not change it! Liars!
Tohle je pravda! A nemůžete to změnit! Lháři!, končí svůj příspěvek na facebooku Luboš Blaha.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)