Svátek má: Nina

Regiony

Velikost textu:

Brněnský magistrát od 12. října 2020 upravuje úřední hodiny

Brněnský magistrát od 12. října 2020 upravuje úřední hodiny

Úředními dny, s níže uvedenými výjimkami, budou pondělí a středa od 8 do 13 hodin. Pokud jsou klienti objednáni elektronicky, budou jejich záležitosti řešeny v termínech, na které byli objednáni.

Magistrát města Brna.
11. října 2020 - 11:00

V případě osobních dokladů, ohlašovny trvalého pobytu, řidičských a technických průkazů vozidel, tedy agend, které není možno řešit elektronicky, by mohlo dojít k nepřiměřenému omezení práv klientů, proto budou Odbor správních činností (Husova 3) a Odbor dopravněsprávních činností (Kounicova 67a) fungovat ve stejném rozsahu jako před přijetím vládního nařízení, tedy

  • v pondělí a ve středu od 8 do 12 a od 12.40 do 17 hodin,
  • v úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 12 hodin.

Další výjimkou je Oddělení parkovacích oprávnění, jehož úřední hodiny se rovněž nemění, tedy v pondělí a středu od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin.

Úřední dny na Živnostenském úřadu města Brna pro veřejnost budou pondělí a středa v čase 8–13 hod. Od pondělí 12. 10. bude rezervační systém umožňovat elektronické objednání předem pouze na vymezené úřední dny a hodiny, tzn. pondělí a středu v čase 8–13 hod. Klienti budou nadále odbavováni na předsunutých přepážkách v přízemní místnosti č. 015 v budově MMB Malinovského nám. 3.

Každý den, po celou pracovní dobu Magistrátu města Brna, bude pro listinná podání fungovat i podatelna v budově na Malinovského náměstí 3.

V jiné dny a hodiny bude možný vstup občanů do budov magistrátu pouze po předchozí domluvě a s nasazenou ochranou dýchacích cest.

Magistrát doporučuje občanům, aby pro řešení svých záležitostí přednostně využívali elektronickou formu a vyřizování záležitostí, které snesou odkladu, odložili na dobu po ukončení nouzového stavu.

(pšt, jihomoravskenovinky.cz, zdroj: mmb)