Svátek má: Karolína

Regiony

Velikost textu:

Dětský den s Centrem asistované reprodukce na Obilním trhu 1.června

Dětský den s Centrem asistované reprodukce  na Obilním trhu 1.června

V roce 1979 byl v Brně založen program umělého oplození. Bylo to poprvé v zemích bývalého Československa.

Centrum asistované reprodukce FN Brno slaví 40.výročí
20. května 2019 - 11:00

V rámci letošních oslav 40. výročí Centra asistované reprodukce Fakultní nemocnice Brno a Lékařské fakulty Masarykovy univerzity bude k příležitosti Mezinárodního dne dětí a zahájení Měsíce reprodukčního zdraví pro vás připraven také Dětský den.  

Dětský den je určen pro širokou veřejnost a bude se konat v sobotu 1. června 2019 od 10.00 do 13.00 hodin v parku na Obilním trhu. Akci bude moderovat Petr Švancara a během ní bude zajištěn kulturní program pro děti i dospělé (Dětský sbor Brno, kouzelník Stanislav Jílek, Dětská cimbálová muzika Ondrášek).

V prostorách parku pak budou nachystána dětská stanoviště a soutěže pro všechny zúčastněné. Pro děti budou připraveny drobné dárky, balonky a občerstvení. Součástí programu bude den otevřených dveří v prostorách Centra asistované reprodukce a porodních sálů. Akce je určena pro širokou veřejnost a zejména všichni bývalí, současní i budoucí klienti centra jsou vítáni.

Akce se bude konat pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje, primátorky města Brna, starosty Městské části Brno-střed, ředitele FN Brno, děkana LF MU a dalších významných osobností Jihomoravského kraje a města Brna.


Jihomoravskénovinky.cz o akci informoval Mgr. Pavel Žára, M.A., tiskový mluvčí, FN Brno.

(jv.jihomoravskenovinky.cz,foto:fnbrno)