Svátek má: Berta

Regiony

Velikost textu:

Finále přeboru brněnských základních škol v Adventure golfu

Finále přeboru brněnských základních škol v Adventure golfu

Finále přeboru brněnských základních škol v Adventure golfu se koná dne 9.června 2023 od 9:00 hodin.

ZŠ Novolíšeňská
4. června 2023 - 11:00

Tohoto sportovního klání se účastní výherci semifinálových kol, které se uskutečnily v průběhu měsíce dubna a května v 9 hracích dnech. Ve finálovém turnaji se utkají ti nejlepší z 9 brněnských základních škol a jejich učitelé.

Hřiště Adventure golfu v areálu Bowling Brno nabízí náročné překážky, které budou vyžadovat maximální koncentraci a preciznost od všech účastníků. Finálový turnaj představuje vrchol soutěže. První tři ocenění v základních kolech měli možnost intenzivně se připravovat na finále prostřednictvím pravidelných a bezplatných tréninků.Vyhlášení vítězů a slavnostní předávání cen se uskuteční v 11:15 hodin,  na tuto událost přijala pozvání i paní primátorka města Brna, která osobně ocení úspěchy soutěžících a podpoří jejich snahu a talent.

„Těšíme se na závěrečný den turnaje a vítáme všechny fanoušky golfového sportu, rodiče a přátele soutěžících, kteří nám pomohou vytvořit příjemnou atmosféru a poskytnout hráčům dostatek povzbuzení," dodává, Ing. Lucie Chládková, Bowling centrum Brno s.r.o.

(rp,jihomoravskenovinky.cz,foto:Bowling centrum Brno s.r.o.)Kdybyste měli na výběr, na post premiéra ČR byste zvolilli: