Svátek má: Dobroslav

Regiony

Velikost textu:

Kam si v Brně zajdete v těchto dnech? Nikam

Kam si v Brně zajdete v těchto dnech? Nikam

Brněnská kultura však žije a stejně tak oblíbený časopis KAM! TIC BRNO spouští online projekt (ni)KAM V BRNĚ, který bude sdružovat a propagovat kulturní dění v Brně tak, aby jeho příznivci mohli být spolu i těchto nelehkých časech.

Ilustrační foto
28. března 2020 - 11:00

Cílem (ni)KAM V BRNĚ je v první řadě podpora pořadatelů a organizátorů kulturních akcí a projektů. Prostřednictvím této nové platformy mohou dát vědět, co nyní dělají, co chystají na lepší časy a udržovat kontakt se svým publikem. Brňáci pak na jednom místě najdou tipy na online aktivity a zajímavý multimediální obsah, který jim přinese kulturu přímo domů.

Celý projekt vychází a přímo odkazuje na měsíčník KAM v Brně. Ten se rychle adaptoval na aktuální situaci, vychází s upraveným obsahem a distribuční sítí, a to včetně adresné rozesílky zdarma pouze za cenu poštovného. Témata z časopisu a další obsah se dále sdružuje na stránce www.nikamvbrne.cz, která je součástí turistického portálu GOtoBRNO.cz. Stránka umožňuje multimediální obsah – články, rozhovory, hudební nahrávky, videa, fotky – který dokresluje aktivity kulturních institucí a sdružení.Všichni organizátoři si navíc mohou vkládat svoje akce do nové záložky v sekci Bavte se v Brně na portálu GOtoBRNO.cz. Zajímavý obsah bude TIC BRNO dále propagovat na stávajících sociálních sítích.

Buďme spolu! Brněnskou kulturu ani koronavirus nezastaví!

Jihomoravskénovinky.cz informoval Jan Gerych, TIC Brno.

(jv,jihomoravskenovinky.cz,foto:arch.)