Svátek má: Barbora

Regiony

Velikost textu:

Magistrát upravuje úřední dobu: Dvakrát týdně pět hodin

Magistrát upravuje úřední dobu: Dvakrát týdně pět hodin

Úředními dny, s níže uvedenými výjimkami, jsou pondělí a středa od 8 do 13 hodin. Pokud se klienti dříve objednali elektronicky na termín mimo tyto hodiny, budou jejich záležitosti řešeny v termínech, na které byli objednáni.

Magistrát města Brna.
24. října 2020 - 11:00

V případě osobních dokladů, ohlašovny trvalého pobytu, řidičských a technických průkazů vozidel, tedy agend, které není možno řešit elektronicky, by mohlo dojít k nepřiměřenému omezení práv klientů, proto budou Odbor správních činností (Husova 3) a Odbor dopravněsprávních činností (Kounicova 67a) fungovat ve stejném rozsahu jako před přijetím vládního nařízení, tedy

v pondělí a ve středu od 8 do 12 a od 12.40 do 17 hodin,

v úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 12 hodin.


Další výjimkou je Oddělení parkovacích oprávnění, jehož úřední hodiny se rovněž nemění, tedy v pondělí a středu od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin. V pátek je to od 8 do 12 hodin. Určeny jsou však pouze pro elektronicky objednané.

Úřední dny na Živnostenském úřadu města Brna pro veřejnost budou pondělí a středa v čase 8.00–13.00 hod. Upozorňujeme, že odbaveni mohou být pouze předem objednaní klienti. Lidé, kteří se dostaví bez objednání, obslouženi nebudou. Klienti budou nadále odbavováni na předsunutých přepážkách v přízemní místnosti č. 015 v budově MMB Malinovského nám. 3.

Živnostenský úřad dále připomíná, že je možné ho kontaktovat písemně nebo telefonicky, případně prostřednictvím podatelny.

Kam kráčíš, Brno? To ukáže venkovní výstava na Pohořelci

Každý den, po celou pracovní dobu Magistrátu města Brna, bude pro listinná podání fungovat i podatelna v budově na Malinovského náměstí 3.

V jiné dny a hodiny bude možný vstup občanů do budov magistrátu pouze po předchozí domluvě a s nasazenou ochranou dýchacích cest.

(pšt, jhomoravskenovinky.cz, zdroj: mmb)