Svátek má: Albína

Regiony

Velikost textu:

Nejlepší webové stránky v kraji má město Vyškov a obec Zbraslav

Nejlepší webové stránky v kraji má město Vyškov a obec Zbraslav

V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba se stal vítězem Mapový a informační portál obce Skrchov.

Webové stránky Vyškova
3. března 2018 - 11:00

Vyhlášení výsledků jihomoravského kola soutěže Zlatý erb proběhlo v pátek 2. března 2018 v brněnském sídle krajského úřadu a vítězové jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola.

V kategorii webových stránek měst soutěžilo 11 přihlášených a první místo získal Vyškov, na druhém místě se umístilo město Boskovice, třetí příčku obsadil Hodonín. V kategorii webových stránek obcí, kde bylo 8 soutěžících, zvítězila obec Zbraslav, druhá skončila webová stránka Přísnotic a na třetím místě webová stránka Milotic. V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba s 10 přihlášenými zvítězil Skrchov se službou Mapový a informační portál obce Skrchov, na druhém místě se umístila elektronická služba Adamova Komplexní propojení webové prezentace města s pozemním televizním vysíláním TV Adamov. Třetí skončilo Blansko se službou Mobilní turistický průvodce Blansko.

Do celostátního kola postupují Vyškov, Zbraslav a Skrchov se svými webovými stránkami a s elektronickou službou. Vítězové celostátního kola budou slavnostně vyhlášeni na konferenci ISSS 9.dubna 2018 v Hradci Králové.

Světový den ledvin oslaví Fakultní nemocnice Brno prevencí


Jihomoravskenovinky.cz informovala Monika Brindzáková, tisková mluvčí Krajského úřadu Jihomoravského kraje.

/jv,jihomoravskenovinky.cz,foto:arch.)