Svátek má: Drahomíra

Regiony

Velikost textu:

PitStop míří do Brna, nechte si zadarmo zkontrolovat auto

PitStop míří do Brna, nechte si zadarmo zkontrolovat auto

Bezplatná kontrola vozidel tentokrát míří do Brna, kde se uskuteční v úterý 18. září. Jde o servisní prohlídku, na které si řidiči mohou dát zkontrolovat své vozidlo profesionálními mechaniky zdarma. Servisní akci pro řidiče připravuje síť nezávislých autoservisů a prodejců autodílů ProfiAuto.

PitStop
14. září 2018 - 11:00

Bezplatná kontrola vozidel proběhne v Brně v úterý 18. září od 10 do 16 hodin na parkovišti Avion Shopping Parku Brno na ulici Dolní Heršpice, Brno-Jih. Odborníci zkontrolují zavěšení, systém řízení, stav osvětlení, klimatizace, stěračů a akumulátoru, stav a tlak v pneumatikách a zkontrolují i provozní kapaliny.

Po této kontrole mechanici následně řidiče pozvou do svého servisu, kde ještě jednou zdarma dokončí důkladnější vstupní kontrolu jednotlivých segmentů na vozidle.

„Řidiči by si měli uvědomit, že pravidelné prohlídky auta jsou opravdu důležité. I nepatrné závady mohou později vést ke komplikovaným a finančně nákladným opravám, kterým můžou řidiči díky nesystematickým kontrolám svých vozů předejít. Jde ale i o bezpečnost na silnicích,“ říká ředitel značky ProfiAuto pro ČR a SR Jindřich Krejčí.


PitStopy se v České republice i na Slovensku, kde má značka ProfiAuto svou síť servisů a velkoobchodních partnerů, těší stále větší oblibě. V uplynulých ročnících je navštívily stovky řidičů a výsledky mají nezvratný ukazatel.

„Ze zkušeností z již proběhlých PitStopů víme, že téměř žádný automobil, který PitStop navštíví, není bez poruchy. Samozřejmě s přihlédnutím ke stáří vozidla. Nejčastějšími poruchami jsou úniky kapalin, nastavení světel, stáří pneumatik, dobíjení a elekttika vozu,” dodává Krejčí.

PitStopy se do konce roku budou konat na různých místech v České republice i na Slovensku. Především na parkovištích u obchodních center, která řidiči navštěvují nejčastěji, vzniknou PitStopová městečka. „Řidiči si zde budou moci v kancelářské části pohovořit s mechaniky a pod stanem budou probíhat technické zkoušky vozů,“ upřesňuje Krejčí.

Jihomoravskenovinky.cz informovala Hana Ryšánková z Crest Communications Ostrava s.r.o. 

(jv,jihomoravskenovinky.cz foto:arch.crestcom)