Svátek má: Barbora

Regiony

Velikost textu:

Stovky účastníků ocenilo kohoutovický den náborů

Stovky účastníků ocenilo kohoutovický den náborů

MČ Kohoutovice uspořádala minulý týden na hřišti ZŠ Pavlovské akci pro širokou veřejnost, kde vyhlásila výsledky ankety Sportovec Kohoutovic 2022 a zároveň představila kroužky, vedené v Kohoutovicích, vyzkoušet si je mohli nejen děti.

Z akce
21. září 2023 - 11:00

„Mám velkou radost, vyšlo počasí, návštěvníků i díky tomu, dorazilo opravdu mnoho. Akce se vydařila. Věřím, že v této tradici budeme pokračovat nadále. Jednalo se teprve o druhý ročník. Dorazilo bezmála 600 účastníků a to je opravdu velký úspěch.“ sděluje místostarosta MČ Kohoutovic Michal Velička za ODS.

Překvapením pro malé i velké byl maskot Kohoutovic, velká slepice jménem “Koko”, ta se zapojila do aktivit, fotila se nejen s dětmi, ale i s rodiči a nechyběla ani při předávání odměn vítězům ankety Sportovec Kohoutovic. Pro děti byla připravena limonáda zdarma. Občerstvení pro rodiče doplnil sládek z pivovaru Richard. Kavárna Nebuť Labuť potěšila děti nejen sladkými dobrotami.



Radnice ocenila Kohoutovické sportovce

Na akci se od prezentovalo dvacet jedna volnočasových organizací. Baletky předvedli své figury, fotbalisté dali možnost zápasu jeden na jednoho, atletika nabídla překážkovou dráhu s trampolínou, sjezdové lyže bohužel obul jen medvěd, maskot týmu, ale slalom pro lyžaře nechyběl. Vše doplnila střelba z luku, hod na koš a gymnastické stuhy.

„Nadšencům, volnočasových aktivit a kroužků bych chtěl moc poděkovat všem, kteří přišli a také těm, kteří akci pořádali a zúčastnili se ji zevnitř. Je to moc krásná myšlenka, že jsme se všichni sešli a spolu se zapojili. Ocenili jsme ty sportovce, kteří Kohoutovice skvěle reprezentují, někteří opravdu na vrchloné úrovni, mám za to radost.“ děkuje starosta MČ Kohoutovic Jakub Hruška za KDU-ČSL.

Již tradičně byli v anketě oceněny Kohoutovické gymnastky, které závodí v kategorii Estetická skupinová gymnastika. Třetí místo obsadil Sportovní aerobik. Na druhém místě zazářila šermířka s kordem, vítězka mistrovství České republiky. První místo ankety získal cyklista, který již třikrát vyhrál mistrovství České republiky. Městská část Kohoutovice také ocenila ty, kteří vedou děti k větším výkonům. Cenu si odnesli trenéři tenisu, basketbalu a moderní gymnastiky.

Aktuálně je možné přihlásit dětské sportovce do ankety za rok 2023. Podmínkou pro nominaci je trvalé bydliště na území Kohoutovic. Kompletní pravidla jsou dostupná na webu radnice městské části.

(rp,jihomoravskenovinky.cz,foto:mc Brno-Kohoutovice)



Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
70%
Ne
transparent.gif transparent.gif
15%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
15%