Svátek má: Ivona

Regiony

Velikost textu:

Videa připomenou pravidla slušného chování v MHD

Videa připomenou pravidla slušného chování v MHD

Dopravní podnik města Brna pokračuje v úspěšné informační kampani. Jejím cílem je pomocí krátkých videí ukázat a připomenout cestujícím ve vozech MHD pravidla správného a slušného chování.

Ilustrační foto
4. července 2018 - 11:00

DPMB navazuje na úspěšnou informační kampaň z roku 2016 s názvem Zas tak složité to není…, která měla za cíl zábavnou a zajímavou formou připomenout přepravní podmínky a základní pravidla slušného chování. K 32 tématům nově přibyla další nebo byl jejich obsah obměněn. „Navíc jsme celou kampaň posunuli dál a od klasických letáků přešli k animovaným videím. Cíl je však pořád stejný, opět se snažíme zábavným a zajímavým obsahem naše cestující tak trochu vychovávat,“ poznamenal generální ředitel DPMB Miloš Havránek.


Vtipná videa, která se budou postupně objevovat v obrazovkách tramvají, jsou doplněna anglickým i českým textem. Každých čtrnáct dní se mohou cestující těšit na nový třicetivteřinový spot. Zároveň budou k jednotlivým tématům zveřejňovány další doplňující informace právě na sociálních sítích podniku.

Současně byl rozšířen i počet původních vizuálů, a to o obrázky, které se týkají například šíření bacilů ve vozech MHD nebo upozornění na otvírání oken, pokud je ve voze zapnutá klimatizace. Všechny  vizuály následně vyjdou ve speciální souhrnné brožuře. Jihomoravskenovinky.cz o tom informovala mluvčí dopravního podniku Barbora Doležalová.


(vm, Jihomoravskenovinky.cz, foto: arch.)