Svátek má: Beáta

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 17.září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, veslování

Kam v pátek 17.září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, veslování

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Závod akademických osmiveslic je na pořadu dne v Praze na Vltavě
17. září 2021 - 08:52

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     Fandíme vám...

    v pátek   17. září  2021 



      Fotbal                                                                                    



FORTUNA:LIGA 2021/2022  ... 8. kolo


19:00 FC Hradec Králové -  Pardubice  
19:00 SK Sigma Olomouc  -  FC Baník Ostrava

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA  8. kolo

16:30               FK Dukla Praha - 1.FK Příbram
16:30               FC Sellier & Bellot Vlašim -  1. SK Prostějov
18:00 FK Ústí nad Labem  - FK Varnsdorf

SLOVENSKÁ FORTUNA LIGA  ...  8. kolo


17:00 FC Spartak Trnava - ŠKF Sereď

KVALIFIKACE MS 2023 ŽEN ... skupina C

17:00  Bělorusko  - Kypr
20:45 Nizozemsko - Česko

Lední hokej

TIPSPORT EXTRALIGA 2021/22  ...  základní část - 4. kolo

17:30 České Budějovice - Olomouc
17:30  Zlín -  Vítkovice
18:00 Hradec  Králové - Karlovy Vary
18:00  Liberec - Rytíři Kladno
18:30 Sparta Praha - Třinec

TENIS

CHALLENGER ŠTĚTÍN ... čtvrtfinále

13:00Jesper De Jong -Zdeněk Kolář

WTA LUCEMBURK ...  čtvrtfinále

13:30 Marie Bouzková -Clara Tausonová
19:30 Markéta Vondroušová -Elise Mertensová

LUCEMBURK (Lucembursko) - TURNAJ ŽEN

PORTOROŽ (Slovinsko) - TURNAJ ŽEN

LYŽOVÁNÍ

VAL DI FIEMME (Itálie) - MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU NA KOLEČKOVÝCH LYŽÍCH


BASKETBAL

Liga mužů  ....  1. kolo

17:00  Olomoucko -  Jindřichův Hradec

VOLEJBAL

ROI ET (Thajsko) - MISTROVSTVÍ SVĚTA DO 19 LET V PLÁŽOVÉM VOLEJBALU

FLORBAL


LIVESPORT SUPERLIGA ...  2. kolo

18:00 FBC ČPP Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady
19:00 FbŠ Bohemians  - 1. SC TEMPISH Vítkovice
19:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Střešovice
19:30 FAT PIPE Florbal Chodov - Předvýběr.CZ Florbal MB
19:30  FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
20:00  Black Angels - Navláčil Panthers Otrokovice

MOTORISMUS

DAUGAVPILS (Lotyšsko) - MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV NA PLOCHÉ DRÁZE

MISANO (San Marino) - TRÉNINK NA VELKOU CENU SAN MARINA, ZÁVOD MS SILNIČNÍCH MOTOCYKLŮ

09:00

Baseball 

ITÁLIE - MISTROVSTVÍ EVROPY

15:00 a 15:30 o 5. až 8. místo
16:00 a 20:30 semifinále

KANOISTIKA

KODAŇ (Dánsko) - MISTROVSTVÍ SVĚTA V RYCHLOSTNÍ KANOISTICE

09:00 - rozjížďky a semifinále

FUTSAL

LITVA - MISTROVSTVÍ SVĚTA ... skupina E


17:00 Španělsko - Japonsko
19:00  Angola - Paraguay

LITVA - MISTROVSTVÍ SVĚTA ...  skupina F

17:00  Írán - USA
19:00  Argentina - Srbsko

Sportovni lezení

MOSKVA (Rusko) - MISTROVSTVÍ SVĚTA V SPORTOVNÍM LEZENÍ

9:00 bouldering muži a ženy - kvalifikace

BADMINTON

PRAHA - MEZINÁRODNÍ MČR V BADMINTONU

Plavání

NEAPOL (Itálie) - MÍTINK SÉRIE INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE

Veslování

Akademické osmiveslice

17:15 Univerzitní osmy ženyFinále B
17:25 Univerzitní osmy mužiFinále B
17:35 Univerzitní osmy ženyFinále A
17:45 Univerzitní osmy muži Finále A

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)