Svátek má: Beáta

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 18.září 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal a házenou

Kam v sobotu 18.září 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal a házenou

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Ilustrační obrázek z národní házené
18. září 2021 - 11:10

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     Fandíme vám...

    v sobotu   18. září  2021 



      Fotbal                                                                                    



FORTUNA:LIGA 2021/2022  ... 8. kolo

16:00 1. FC Slovácko -  FC FASTAV Zlín
16:00  FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav
19:00  FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo Č. Budějovice

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 8. kolo

10:15 MFK Chrudim  - SK Líšeň 2019
10:15 FK Fotbal Třinec - FC Vysočina Jihlava
10:15 MFK Vyškov - AC Sparta Praha B
15:00 SFC Opava - FC MAS Táborsko


Lední hokej 

CHANCE LIGA ...   3. kolo

17:00 HC Baník Sokolov -  AZ Heimstaden Havířov
17:00 HC Slavia Praha - HC Benátky nad Jizerou
17:00 HC Stadion Litoměřice - SC Kolín
17:00 HC Stadion Vrchlabí - DRACI PARS ŠUMPERK
17:00 HC ZUBR Přerov - SK Trhači Kadaň
17:00 HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Dukla Jihlava
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Frýdek-Místek
18:00 LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem

TENIS

LUCEMBURK (Lucembursko) -  TURNAJ ŽEN ... dvouhra - semifinále
16:00 Clara Tausonová - Markéta Vondroušová

PORTOROŽ  (Slovinsko) - TURNAJ ŽEN

CHALLENGER ŠTĚTÍN ...  semifinále
13:00 Nicola Kuhn - Zdeněk Kolář

ATLETIKA

ÚSTÍ NAD LABEM - ÚSTECKÝ PŮLMARATON

15:00 

LYŽOVÁNÍ

VAL DI FIEMME (Itálie) - MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU NA KOLEČKOVÝCH LYŽÍCH

BASKETBAL

KOOPERATIVA NÁRODNÍ BASKETBALOVÁ LIGA MUŽŮ ... 1. kolo

17:45 Kolín - Nymburk
18:00 Děčín  - Ostrava

PRAHA - FIBA 3X3 WORLD TOUR

11:00 - 19:00 

VOLEJBAL

MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ ... semifinále

17:30 Polsko - Slovinsko
21:00 Srbsko - Itálie

HÁZENÁ

STRABAG RAIL EXTRALIGA MUŽŮ  ...  3. kolo

17:00 Lovci Lovosice  - TJ Cement Hranice
18:00 HCB Karviná -  SKKP Handball Brno

MOL LIGA ŽEN ...  3. kolo

15:00 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba
17:00 DHC Slavia Praha -  Házená Kynžvart
17:30 DHK Zora Olomouc  - HK Slovan Duslo Šaľa
18:00 MŠK Dunajská Streda - DHK Baník Most
18:00 Handball PSG Zlín - HK Hodonín

EVROPSKÝ POHÁR MUŽŮ  1. kolo, úvodní utkání
15:00 Kopřivnice - Selfoss
19:30 A.E.S. H. Pylea - Dukla Praha
EVROPSKÝ POHÁR MUŽŮ  ... 1. kolo, odveta
18:00 Zubří - Apoel Nikósie
FLORBAL

LIVESPORT SUPERLIGA  ... 2. kolo

19:00 Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
EXTRALIGA ŽEN ... 2. kolo

16:00 1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
16:00 FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc
MOTORISMUS

BARCELONA (Španělsko) - ZÁVOD MS SUPERBIKŮ

DAUGAVPILS (Lotyšsko) - MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV NA PLOCHÉ DRÁZE ... semifinále

MISANO (San Marino) - KVALIFIKACE NA VELKOU CENU SAN MARINA, ZÁVOD MS SILNIČNÍCH MOTOCYKLŮ
12:35

CYKLISTIKA

HARRACHOV - MISTROVSTVÍ ČR V MARATONU NA HORSKÝCH KOLECH

ETAPOVÝ ZÁVOD KOLEM LUCEMBURSKA

ETAPOVÝ ZÁVOD KOLEM SLOVENSKA

SNOWSHOE (USA) - ZÁVĚREČNÉ ZÁVODY SVĚTOVÉHO POHÁRU VE SJEZDU NA HORSKÝCH KOLECH

BASEBALL

ITÁLIE - MISTROVSTVÍ EVROPY
10:00  o 15. místo
10:30  o 13. místo
11:00  o 11. místo
15:00  o 7. místo
15:30  o 9. místo
20:30  o 5. místo

KANOISTIKA

KODAŇ (Dánsko) - MISTROVSTVÍ SVĚTA V RYCHLOSTNÍ KANOISTICE
09:00 - rozjížďky, semifinále a finále (K2 200 m ženy, C2 500 m ženy, K1 1000 m muži, C1 1000 m muži, K1 1000 m ženy, K1 200 m ženy, C1 500 m ženy, K2 1000 m muži, C2 1000 m muži, K2 500 m ženy, K4 500 m ženy).

FUTSAL

LITVA - MISTROVSTVÍ SVĚTA  ... skupina A
17:00 Guatemala - Rusko
19:00 Kostarika Litva
LITVA - MISTROVSTVÍ SVĚTA  ... skupina B
17:00 Egypt - Uzbekistán
19:00 Venezuela - Kazachstán

HOKEJBAL

EXTRALIGA ... 3. kolo
11:00 TJ Kovo Praha - SK Hokejbal Letohrad
11:00 HBC Most - HBC Hradec Králové 1988
12:00 TJ Snack Dobřany - HC Kert Park Praha
14:00 HBC Hostivař - HbK Karviná
16:00 HBC Plzeň - HBC Kladno
16:00 Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Pardubice

BĚH
LIBEREC - BĚŽECKÝ ZÁVOD DO VRCHU RED BULL 400

10:00

MOSKVA (Rusko) - MISTROVSTVÍ SVĚTA V SPORTOVNÍM LEZENÍ
9:00 bouldering ženy - semifinále
17:00 bouldering ženy - finále

BADMINTON
PRAHA - MEZINÁRODNÍ MČR V BADMINTONU

VESLOVÁNÍ
PRAHA - 108. ROČNÍK VESLAŘSKÉ REGATY PRIMÁTORKY

RAGBY

EXTRALIGA  ...  3. kolo

11:00 Slavia Praha - Praga Praha
14:00 Sparta Praha - Říčany
14:00 Přelouč - Tatra Smíchov
16:00 Dragon Brno - Vyškov
SOFTBAL

EXTRALIGA  ŽEN ...  semifinále - první zápasy

15:00 Žraloci Ledenice - Arrows Ostrava
16:00 Joudrs Praha - Eagles Praha

TRIATLON

HAMBURK (Německo) - ZÁVODY MISTROVSTVÍ SVĚTA

Národní házená

Rokytnice   Mezizemská utkání  Morava - Čechy



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)