Svátek má: Benedikt

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 2. listopadu 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, ragby

Kam v sobotu 2. listopadu 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, ragby

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Fotbalisté Slavie hostí Baník Ostrava
2. listopadu 2019 - 13:19

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu  2. listopadu 2019




   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... čtrnácté kolo


14:30  SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav
17:00  SK Slavia Praha  -  FC Baník Ostrava

  FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... čtrnácté  kolo


10:15  FK Baník Sokolov -  FK Fotbal Třinec
10:15  FK Pardubice - MFK Chrudim
10:15  FK Dukla Praha - SK Líšeň
13:15  1. SK Prostějov -  FC Vysočina Jihlava

Liga žen  ... 10. kolo

11:00  Liberec - Sparta Praha
11:00  Pardubice - Slavia Praha
17:00  Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
18:30  Dukla Praha - Lokomotiva Brno

Slovenská Fortuna liga  ...  14. kolo
17:00  ŠK Slovan Bratislava - FK Senica



Lední hokej    

  Tipsport ELH     ...  sedmnácté  kolo

17:00  Třinec - Litvínov
17:30  Mladá Boleslav - Liberec


CHANCE LIGA     ... dvacáté kolo


14:00  HC Slavia Praha - ČEZ Motor České Budějovice
17:00  HC Baník Sokolov - AZ RESIDOMO Havířov
17:00  SK Trhači Kadaň - HC RT TORAX Poruba 2011
17:00  HC Stadion Litoměřice  -  HC Dukla Jihlava
17:00  HC Benátky nad Jizerou - HC ZUBR Přerov
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - VHK ROBE Vsetín


Basketbal

Liga mužů ...  7. kolo


17:30  Ostrava  -  Opava
17:30  Brno - Nymburk
17:30  Olomoucko - Děčín
17:45  Svitavy - Ústí nad Labem
18:00  USK Praha  -  Pardubice
18:30  Hradec Králové - Kolín

Liga žen ...  8. kolo

16:00  Hradec Králové - Slovanka MB
17:00  USK Praha - Slavia Praha
17:00  Žabiny Brno - Strakonice


Volejbal

Extraliga mužů ... 5. kolo
17:00  Příbram - Lvi Praha
17:00  Ostrava - Ústí nad Labem
18:00  České Budějovice - Zlín
18:00  Odolena Voda - Beskydy
18:00  Liberec - Brno

Extraliga žen ...  9. kolo
15:00  Prostějov - Frýdek-Místek
17:00  Olymp Praha - Liberec
17:00  Šternberk - Ostrava
18:00  KP Brno - VK Brno
18:00  Přerov  -  Olomouc


Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  8. kolo
10:30  HC Maloměřice - Brno  -  HC ROBE Zubří
16:30  HC Dukla Praha - KH ISMM Kopřivnice
18:00  HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno

MOL liga žen ...  9. kolo
17:00  SHK Veselí n.M. - HC Zlín
17:30  HK Hodonín - MŠK Dunajská Streda
17:30  DHK Zora Olomouc - Sokol Písek

Liga mistryň ...skupina D - 4. kolo
13:30  Sävehof - Baník Most

Box

PRAHA - Mistrovství České republiky



Šachy

Batumi (Gruzie) - Mistrovství Evropy družstev





Ragby



Finále

10:00  Anglie - Jižní Afrika

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička)