Svátek má: Nina

Sport

Velikost textu:

Ragbisté Vyškova se krutě vypořádali v Edenu se Slavií Praha

Ragbisté Vyškova se krutě vypořádali v Edenu se Slavií Praha

Ragbyová liga pokračovala zápasy kompletního sedmého kola, čímž se základní část dostala do poločasu. Tabulku bezpečně vede neporažená  Praga a ode dna tabulky se odpoutala Sparta Praha výhrou nad Petrovicemi. Víme více ...

Vyškov zničil Slavii Praha na pětky 6:1
1.listopad 2015 - 21:16

Zápas na tabulkové hranici týmů, které budou anebo nebudou hrát play off vyšel lépe pro JIMI Vyškov, který si z Edenu veze pět bodů včetně bonusu za větší počet položebých pětek.

Slavia stačila Vyškovu v tempu jen prvních třicet minut. Za pár minut do přestavky a po celý druhý poločas měli Jihomoravané hru pod kontrolou a proto inkasovali jen jedinou pětku  ke konci zápasu, který skončil na pětky 1:6.

Vedoucí tým Praga Praha hrála v Brně o vedoucí příčku v tabulce a jak to dopadlo? Dobře. Praženané vyhráli, ale nemají poprvé bonusový bod za čtyři a více položených pětek.

Tatru hostily Říčany, které potřebují body jako sůl. Povedlo se Středočechům urvat nějaký bod do taulky? Docela jim to vyšlo. Na pětky vyhrály Říčany 4:3 a překvapivě braly pět bodů do tabulky.

Zápas týmů, jež bojují o holou existenci Sparta Praha - Petrovice  bylo utkáním pravdy. Domácí Sparta se odpoutala ode dna po výhře na pětky 4:1.

Zrcadlo výsledků 

PRAHA  ...  Slavia Praha - JIMI Vyškov 5:37 (0:17)  pětky  1:6
PRAHA ...    Sparta Praha - RK Petrovice    25:5  (15:0)  pětky 4:1
BRNO  ...   Dragon Brno - Praga Praha  5:12  (0:12)  pětky 1:2
ŘÍČANY ...  Říčany - Tatra Smíchov   35:19  (15:19)  pětky 4:3

Aktuální tabulka ...(ps, Prvnizpravy.cz & Sportovnilisty.cz & Českéragby.cz, Foto: Petr Skála)


Nechcete zmeškat důležité zprávy? Přihlašte se k jejich odběru: