Svátek má: Leoš

Zprávy

Velikost textu:

Bardakoğlu: Mimo jakoukoliv diskusi je, že co je psáno v Koránu je pravda!

Bardakoğlu: Mimo jakoukoliv diskusi je, že co je psáno v Koránu je pravda!

V Německu nikdy nedošlo k zásadní diskusi o tom, že od lidí, kteří přicházejí z různých důvodů do Německa, očekáváme, že budou dodržovat německé zákony, normy a hodnoty, které jsou prověřené historií. 

Ali Bardakoğlu, bývalý ředitel Náboženských záležitostí Diyanet
19. června 2017 - 03:20

Zatímco jiné země jasně definují, co požadují od přistěhovalců - dodržování jazykových znalostí, ochotu k integraci - v Německu nikdy k tomu nebyla odvaha, naopak došlo k nesprávné toleranci, jakož i k zesílení rozvoje paralelních společností.

Známka úspěšné integrace?

Je úspěšnou integrací pokud je prodáváno v Neuss pouze kuřecí maso a žádné uzeniny,  pokud se nesmí v mateřské škole v Kasselu zpívat koledy, pokud se dva a půl roku v Hannoveru mohou ve škole objevit plně zahalené studentky, když přitom v Berlině učitel nesmí nosit křesťanský kříž na krku, když muslimské ženy ve Freiburgu v bazénu odmítají mužského plavčíka,  kdy muslimská sestra odmítá v Mannheimu mýt pacienty mužského pohlaví, když muslimští rodiče demonstrují v Berlíně proti homosexuálním pedagogům, když v Hesensku muslim jako právní praktikant odmítne sundat šátek u soudu?


Je integrací odmítnutí účasti na školních výletech, boj proti koedukaci ve sportu a plavání, vytvoření islámských školek a škol, zavedení islámské dominanční náboženské výuky s nekritickou glorifikací Mohameda?

Musíte si dát pozor při nákupu piva: Pohoršujete tím islamisty!


Islamizace je nedílnou součástí islámu

Ojedinělé případy? Ne! Pouze malá část reality života. Kolem šedesáti procent Němců si dělá starosti s rostoucí islamizací. A odůvodněně: V roce 1970 bylo v Německu asi 300.000 muslimů, v roce 2000 asi tři miliony, nyní asi šest až sedm milionů. A v roce 2025 a 2040?


Islámský odborník Bassam Tibi objasňuje, že islamizace světa je nedílnou součástí islámského pohledu na svět. Jaké jsou naše křesťanské hodnoty? Biskup Reinhard Marx během návštěvy Chrámové hory s muslimským šejkem raději odstranil kříž, který měl na krku. Fatální signál.

Cílem je ovládnutí světa

Jak reagují politické strany napříč spektrem? Politici jsou přesvědčeni, že rozhodující je volební den a nezabývají se problémy  náboženství, přitom  Islámská rada Evropy rozhodla už v roce 1980 v Londýně že, „Islám je víra, způsob života a vede ke zřízení islámského řádu ve světě.“


V Káhirské deklaraci lidských práv z roku 1990 45 islámských tribunů zdůraznilo, že lidská práva jsou vždy předmětem islámského práva šaría, protože to je příkaz Alláha, a tudíž mají být tomu podřízeny i zásady Úmluvy OSN o ochraně lidských práv.

Rushdie: Západ by měl skončit se stupidní slepotou vůči džihádismu


Korán je neslučitelný s ústavou
Proč Západ nevyzve islámské státy, aby se distancovaly od těchto rozhodnutí? Proč Evropské společenství nepožaduje každý den, aby se konečně ukončilo pronásledování křesťanů téměř ve všech muslimských zemích? Když muslimové demonstrují hlasitě proti islámskému terorismu, proč ale potom demonstrují proti   neškodné Mohamedově karikatuře? Kdo je vzdělaný v islámu, tak  musí dát jasně najevo, že 200 pasáží  koránu vyzývá k boji proti „nevěřícím“ a jejich zničení.

Dokud k tomu nedojde, musíme ukazovat korán jako neslučitelný s ústavou. Pravděpodobnost osvícené reformy islámu je však nízká, pokud víte, co turecký prezident Erdogan řekl v této souvislosti: „Neexistuje žádný střední nebo nepřiměřený islám. Islám je islám.“  Nebo bývalý ředitel Náboženských záležitostí Diyanet, Ali Bardakoğlu: “.. Je mimo jakoukoliv diskusi, že to, co je psáno v Koránu je pravda. "

(rp,prvnizpravy.cz,freiheit,foto:arch.)