Svátek má: Nataša

Regiony

Velikost textu:

Wellness centrum na Kraví hoře: Hrubá stavba je hotová

Wellness centrum na Kraví hoře: Hrubá stavba je hotová

Kraví hora – centrum odpočinku a trávení volného času pro mnoho Brňanů, se dočká další atrakce. Areál koupaliště a krytého bazénu se v těchto měsících rozšiřuje o wellness centrum s parádním výhledem na město.

Stavba wellness centra.
21. ledna 2022 - 11:00

A jak to nyní vypadá s realizací? Rozšíření zázemí letního koupaliště si bylo možno všimnout už v loňské letní sezóně, na tyto úpravy navázala výstavba nového wellness centra. Jeho hrubá stavba už je hotová, nyní stavbaři dokončují práce na exteriéru budovy.

Jinými slovy osazují okna, dokončují práce na střeše. Ta bude v létě osázena extenzivní zelení, která kromě estetických kvalit pomáhá udržet stabilní teplotu stavby. Vznikne také nové stravovací zařízení, protože stávající bufet nelze připojit k nové výstavbě. Wellness by mělo být podle smlouvy hotové v polovině příštího roku.  


Návštěvníci vznikajícího wellness centra se můžou těšit na několik saun, vířivé a ochlazovací bazénky a zázemí pro odpočinek a relaxaci. Velkou devizou je lokalita místa s širokým výhledem na Brno. Stavba neohrozí provoz ani krytého bazénu, ani letního koupaliště.

(pšt, jihomoravskenovinky.cz, zdroj: mmb)